2nd S.C.S. LARISSA

Sat, Sun closed

Mon. - Frid. 8.00-13.30

«Οδική Ασφάλεια: Κοινή Ευθύνη» Βράβευση του σχολείου μας

Βράβευση του σχολείου μας στον 3ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Ψηφιακής Δημιουργίας «Οδική Ασφάλεια: Κοινή Ευθύνη»  που διοργάνωσε η Εκπαιδευτική Τηλεόραση του ΥΠΑΙΘ σε συνεργασία με το Ινστιτούτο Οδικής Ασφάλειας «Πάνος Μυλωνάς». Οι εκπαιδευόμενοι του σχολείου μας στο πλαίσιο των δράσεων εξωστρέφειας συμμετείχαν με ζωγραφιές και ένα τραγούδι, ως μήνυμα ευθύνης των “μέσα” στους «έξω», για ασφαλή οδήγηση. Συγχαρητήρια σ’ αυτούς για την προσπάθεια, καθώς και στην εκπαιδεύτρια Πληροφορικού Γραμματισμού Κωνσταντινιά Νέου για τον συντονισμό και την επιμέλεια του βίντεο.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε την τελετή βράβευσης: (στο 34:14 το σχολείο μας και το ευχαριστήρια βιντεάκι από την εκπαιδεύτρια και τους εκπαιδευόμενους).

Comments are closed.
Δημοσιεύσεις Ανά Μήνα